Bejm transportin e qymyr

Shitet nga: Atdhe 15 Shk 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm transportin e thengjillit - qymyr te njom per mashum 044422323 +37744340208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim