John deere

Shitet nga: Xx 16 Pri 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejme mbjelljen e misrit dhe fasules per informata na kontaktoni ne numrin e telefonit 044 271 666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim