Traktor

Shitet nga: XX 13 Pri 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejme mbjelljen e misrit dhe te fasules te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit 044 271 666. Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim