Konstruksionesh metalike, më të vogla

Shitet nga: Robert Antoni 30 Krr 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Punojmë me porosi
- Hambar ( kosha ) të metalit për misër
- Boksa të metalit për qenë
- Garazha për vetura si dhe mbuloja nga metali
- Stalla e tregut
- Kafaze për lepuj
- Reklamim për shtyllë 70x50 cm - 40e

Kvalitetno i povoljno ,po narudzbini izradjujemo
- Metalne koseve za kukuruz
- Boksove za pse
- Metalne garaze i nadstresnice za automobile
- Pijacne tezge
- Kaveze za zeceve
- Reklame za bandere 70x50 cm - 40e

Për më shumë informata në tel. 044/567281

Za vise informacija zvati na tel. 044/254478
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim