Pasul

Shitet nga: obiliq 10 Jan 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes pasul me shumic dhe pakis .Pasuli esht i ri kam afer 800 kg te interesuarit mun te marrin 1 kg me provu kam shitur deri tani 700kg shumicen personav per veti sepse esht shum i shishem zihet shum shpejt , esht pasul qe nuk ki nevoj me mjell me kallamoq une kam pas 1,5 hekter pa kallamoq i mbjellur me maqin te kallamoqit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim