Shirit

Shitet nga: Bashkim 29 Dhj 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Të tjera
Shesim Shirit Me Shumic Dhe Pakic .
Me Gjatsi Dhr Gjersi Te Lloj Llojllojshem
Kontakto : 044-462-462 ose 44-604-124

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim