Shirit

Shitet nga: Xhafer Xhota 12 Mar 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Të tjera
Shesim Shirit Me Gjatsi Dhe Gjersi Te Ndryshme
Palaj / Obiliq Numrii I Telefonit : 044-604-124 OSE 044-462-462
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim