Sony Wireless Mic diversity tuner URX-P1 display

Shitet nga: Mili 06 Shk 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Film
Sony Wireless Mic (diversity tuner) URX-P1 displays eshte e nje tjeter eshte model sennheiser ew 100 G2 error message |Sony (UWP-S1) Professional Microphone jan fonksional te dyt plus bateria jan dy dhe mbushsi plus microfoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim