muzik studio

Shitet nga: F...... 08 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Muzikë
shes muziken, studijon per ahemgje dhe per qka dush eshte shum e mir me 4 zerime te vogel dhe 1 te madh, eshte ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim