Tablet Asus

Shitet nga: Qëndrim Zeka 12 Sht 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Tableta
I sapo ardhur nga gjermonia.16 GB.Kamer mbrapa dhe para.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim