Shes ose ndrroj PS3

Shitet nga: Arlind 12 Jan 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shes PS3 super slim 500gb me 10 loja te instalume dhe 5 cd ika 2 dorza ne gjendje te regulltë,mundesi ndrimi me telefon ose me pc gaming
Viber : +38343926910
Tel : 045623934
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim