sint Korg i30

Shitet nga: beni 18 Tet 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes. sintin i30 me. ritme dhe ngjyra te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim