2 Kompjuter

Shitet nga: PCSeller 23 Gsh 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Kastriot
I shes 2 komjuter nga 60 euro copa jan ne gjendje te rregullt

Performancat
PC :1 = 2GH processor 1GB ram dhe 160GB Hard Disk

PC :2 = 1.8GH procesor 1GB ram dhe 160GB Hard Disk

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim