Monitor , tastje dhe maus

Shitet nga: hashani 26 Nën 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Kastriot
Monitori i markes HP 17 inch ne gjendje perfekte pamjen e ka shum te mir si per lojra si per gjithqka ,tastjera e firmes dell i punojn te gjitha tastet pa as 1 defekt , mausi SIEMENS punon shum mir si per lojra si per qdo gje te gjitha pjeset punojn perfekt pa as nje defekt. Te gjitha pjeset kushtojn 45 Euro nuk i ndaj te gjitha shiten sbashku. na kontaktoni .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim