TARGUS DOCKING STATION ndrim me wirles keybordmaus

Shitet nga: niki 30 Sht 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   90 EUR

Komuna: Kastriot
Targus docking station unversall for laptop
e re paperdorur
e ardhur nga norvegjia
beje edhe ndrim
varet qka ofroni
wireless keyboard dhe maus apple
sherben per lidhjen e kompjuterit ose laptopit me disa monitora dhe bartjen e te dhenave nga njeri ne tjetrin me nje klik maus.
njekohesisht nese keni tre ose kater komjutera mundeni mi lidh me te per ti bere nje dhe i bartni te dhenat nga njeri ne tjetrin si te jan nje komjuter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim