shess

Shitet nga: Faton 10 Dhj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Kastriot
shess qant krahu Armani. Top champions Liges bateri mbushes per telefon . si dhe dy shtepiza per pjes 3 trafa dy pllaka hardisk cd-rom si dhe 1 Gig Ram DDR2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim