GRUNDIG 42 VLC 9142 T2

Shitet nga: Ilir 07 Jan 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor 1m i gat 67 cm gjon prej suedie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim