TV Grundig

Shitet nga: smajl 23 Nën 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv grundig ne gjendje te shkelqyer por digitron nuk ka ekrani 55•42
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim