Televizor gorenje 55 cm

Shitet nga: tv 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv gorenje 55 cm ne gjendje te rregullte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim