Televizor sony

Shitet nga: privat 21 Pri 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori sony punon mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim