Televizori sony

Shitet nga: privat 22 Pri 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim