Camera

Shitet nga: Sinani 06 Jan 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Video kamera
Shes Cameren Sony ngjendje trregullt dhe shum emir me drit me sy extra me ekran.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim