samsung tab 3

Shitet nga: baki 06 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shes samsung tab 3 ne gjendje shum te mir pune me garancjon ponon prefekt memorjen e vet e ka 8 GB
edhe venin per mikro qip osht me dy kamera per para edhe mrapa ka wifi ka te instalum vaiberin skajpin
fejzbukun munesh me instalu qka dush.
Ju mirpresum ne kita numra.

044-806-598
Dhe
044-777-603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim