Fellnet per Audi a4. a3. dhe per golf 4.195.65.15

Shitet nga: privat 20 Dhj 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet per audi a4 a3 dhe per golf 4. dhe bora, me goma te reja jon.195.65. 15 she.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim