Alu felne

Shitet nga: Plemetina 28 Shk 07:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alu felne u super stanju sa 6 guma 185.65.15 Mishelin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim