BMW fellne 3,4,5,6,7 series

Shitet nga: bmw 17 Shk 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 19-she te Bmw 740i 2002-deri 2008 fellnet jan ne gjendje perfekte muni mi provu dhe ju bojn e36,e46,e38,e60,e90,e92,F10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim