Bandash per opel

Shitet nga: remi 03 Jan 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes later bandash per opel me pes shrafa
Jan Te opel vektres B Shum Te rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim