FELLNE 16

Shitet nga: FELLNE 28 Shk 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNE 16 DY JON ME GUMA NDERSA DY DUHET ME JAU NGJIT FELLNET JAN T MIRA NUK GJUJN NUK LEVIZIN AS SEN jan t bukra kan qen t montuara n kombi fave 2 me 5 shtrafa jon bojn edhe per mercedes 190 dhe vetura tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim