Fellga

Shitet nga: Shkelqim 13 Jan 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat nr 205/55/R16 per audi golf 5 etj . Fellgat jon te ruajtura . Ju mirpresim
Vrejtje fellgat shiten pa goma .

Bejm ndrrim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim