Fellne 13 per Dimer

Shitet nga: Kujta 08 Dhj 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 175.70.13 per dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim