Fellne 15 golf5 dhe passat

Shitet nga: Gani 09 Jan 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet shum te mira per golf 5 dhe passat e shum lloje te kerrev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim