Fellne 16 Prefekt

Shitet nga: Fellne 24 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per mercedes sapo kan ardhur nga gjermania nuk jan te dredhura shum tmira jan siq po duken ndrrim nuk boj 4 fellnet komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim