Fellne 17 per Golf 5

Shitet nga: Beka 13 Jan 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 per golf 5 tauran etj fellnet jan te mira thuje se te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim