Fellne me gjith goma 15coll

Shitet nga: Mili 27 Shk 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   110 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's fellne me gjith goma te reja Jon te ardhur nga gjermonija fellnet I bin Nisan mazed hond fiat Peugeot etj.Jan me goma treja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim