Fellne

Shitet nga: sead 12 Mar 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma te reja fellnet jan te Golf 5 passat 195/65/15 nuk dridhin jan shum te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim