Fellnet mercedes shum lir

Shitet nga: Luli 30 Mar 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan shum tbukura me guma 16 she jon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim