Fellnet per golf 4 .bora

Shitet nga: femi 19 Gsh 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma dhe fellne per golf 4. bora. viti prodhimit 2015.jon shum pak te perdorura .i jap me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim