Felne

Shitet nga: Plemetina 28 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 alu felne i 6 gume Mishelin 185.65.15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim