Felne

Shitet nga: Godra 07 Mar 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
aluminijumske felne 4 i 6 gume u dobrom stanju Mishelin 185.65,15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim