Goma

Shitet nga: Mustaf 04 Dhj 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan ne gjendje te mir jan te perdorura shum pak numri i tyre është 185-14-c per me shum informata kontaktoni nr*** 044623662
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim