Goma Veres 225/45/R17 MICHELIN

Shitet nga: Faton 09 Mar 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

87 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim