Goma dhe alofelga

Shitet nga: fitim 31 Tet 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan nga gjermanija nuk jan te perdorura ne kosov nuk di ciles vetur i perkasin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim