Goma me fellne

Shitet nga: Luli 06 Nën 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   320 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me fellne 17 per mercedes cls kan qen montume dimrit jon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim