Goma

Shitet nga: Bardhi 01 Jan 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 18 225/40 jane shum te mira dhe te ruajtura qmimi per cop 25 euro te gjitha 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim