Gomat +fellnet 14 coll

Shitet nga: Seid 08 Pri 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me fellne 14' me 4 vrima

Gomat jane Sava shume te ruajtura. Poashtu edhe fellnet shume pak te perdorura
Arsyja e shitjes jane te vogla per makinen

Mos dergoni Sms
Ora e kontaktit 11:00-20:0
Qmimi i diskutueshem
250 euro 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim