Gonat 275.45.20

Shitet nga: Shima 18 Shk 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   99 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomat 275.45.20 deri dikun tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim