Kerkoj 1 felge per peugot

Shitet nga: Vedat 24 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj nje felge per peugot 407siq shihet ne foto 17 pa gom.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim