Maqina e vullkanizerit

Shitet nga: Granit 18 Tet 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes maqinen e vullkanizerit esht shum e ruajtur e ardhur nga gjermania por jo e perdori nks poashtu kemi edhe disa te tjera psh per kamiona etj per me shum lajmroni me nr telit 044106087. 044729225
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim