Shes gomat 155/65R14 M+S

Shitet nga: Rrahim 29 Pri 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 gomat 155/65R14 M+S jon prodhimi me shelin profil kan i shes shkaku se mkan met i kam hek prej kerrit jon ngjendje tmir
qmimi 20 euro
viber +38649795030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim