Shiten 2 guma per bakera skipa te pa perdoruara

Shitet nga: Shyqeri konxheli 28 Gsh 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
per ma shum kontakto 049794112 044266742
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim